Wysoka przegrana w sparingu

242

W drugim meczu kontrolnym piłkarze ręczni Zagłębia Lubin zanotowali pierwszą porażkę. Miedziowi przegrali zdecydowanie z Arged Rebud KPR Ostrovia 23:39 (10:18).

Początek meczu był wyrównany, zespoły grały bramka za bramkę. Między słupkami Zagłębia znakomicie spisywał się Damian Procho, który bronił rzuty karne i sytuacje sam na sam. Lubinianie w pewnym momencie zaczęli grać słabiej w obronie i nieskutecznie w ataku, co wykorzystywali rywale dzięki czemu szybko zbudowali swoją przewagę. Do przerwy goście wygrywali różnicą ośmiu bramek, a w drugiej połowie jeszcze powiększyli swoją przewagę.

MKS Zagłębie Lubin – Arged Rebud KPR Ostrovia 23:39 (10:18)

Bramki dla Zagłębia: Stankiewicz 2, Hlushak 1, R. Krupa 4, Moryń 1, P. Krupa 3, Krysiak 3, Michalak 1, Drozdalski 1, Bekisz 1, Iskra 2, Pedryc, Kałużny, Rutkowski 2, Kozłowski 1.