Wyjazdowa wygrana Młodziczek SMS

235

W zaległym meczu 14.kolejki Ligi Młodziczek piłki ręcznej, ekipa Elżbiety Szczepaniak udała się do Kobierzyc, gdzie zmierzyła się z tamtejszym KPR-em. Lubinianki zanotowały pewne zwycięstwo.

Już w pierwszej połowie ekipa przyjezdnych narzucała swoje tempo gry i do przerwy prowadziła 8:11. W drugiej połowie podopieczne Elżbiety Szczepaniak kontynuowały passę, zwyciężając ostatecznie 17:29. W meczu, w ekipie Lubina debiut zanotowała Ksenia Sokolchenko, która w sezonie 2022/2023 rozpoczęła swoją przygodę z piłką ręczną. W 16.kolejce lubinianki podejmą liderki tabeli – MKS MOS Śląsk Wrocław. Spotkanie odbędzie się we wtorek tj. 14 marca o godzinie 15.30 w Hali RCS przy ul. Odrodzenia 28B.

KPR Kobierzyce 17:29 (8:11) SMS Zagłębie Lubin
Skład i bramki: Kraczla Jagoda, Wodelska Nadia – Tsvirko-Neudakh Jana 10, Tsvirko-Neudakh Maja 6, Chudak Anastazja 4, Faltyn Oliwia 4, Mrozek Lena 2, Biernacka Lena 1, Krzechki Lena 1, Turała Maja 1, Lorens Maja, Sokolchenko Ksenia.
Trener: Szczepaniak Elżbieta