Wygrana juniorów Zagłębia

17

Bez większych problemów poradzili sobie z UKS-em Dziewiątka Legnica juniorzy Zagłębia Lubin. W meczu rozegranym w II LO w Lubinie podopieczni Adriana Anuszewskiego pokonali legniczan 42:35 (19:16).

Goście, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli, nie zamierzali składać broni i przez większą część pierwszej połowy prowadzili wyrównany pojedynek z Zagłębiem. Lubinianie zaczęli od prowadzenia, ale w 7. minucie Dziewiątka doprowadziła do remisu, a chwilę później wyszła na pierwsze i jak się okazało ostatnie prowadzenie w meczu – 4:3. Podopieczni Adriana Anuszewskiego szybko jednak odzyskali prowadzenie. Do przerwy było 19:16. W drugiej połowie Zagłębie prowadziło różnicą 4-5 trafień. Mecz zakończył się wygraną Zagłębia 42:35.

MKS Zagłębie Lubin – UKS Dziewiątka Legnica 42:35 (19:16)

Zagłębie: Kulbacki, Rogalski 4, Trzebowski 2, Kosmala 2, Cisowski 4, Gregor 11, Janisio 2, Kulesza, Janur 6, Pastuch 5, Siemierz 3, Kawa, Woźniczka 4, Kuzio.