Wygrali w ostatnim sparingu

9

Zagłębie Lubin rozegrało ostatni sparing przed sezonem. W Głogowie miedziowi pokonali Chrobrego 5:1 (3:1). Bramki zdobyli Kamil Wilczek, Dawid Plizga (dwie), Arkadiusz Woźniak oraz Mouhamadou Traore.

To był pierwszy sparing lubinian po powrocie do Polski. Pod wodzą Marka Bajora lubinianie zagrali dobre spotkanie, a zwycięstwo nie podlegało dyskusji.
W pierwszej połowie do siatki trafili Wilczek, Plizga i Woźniak. Po przerwie swoją drugą bramkę, z rzutu karnego, zdobył Plizga. Ostatnie trafienie zaliczył Traore. Dla głogowian gola strzelił Łukasz Ochmański.

Za tydzień już pierwszy oficjalny mecz, miedziowi na wyjeździe zmierzą się z Koroną Kielce.

Zagłębie: Bojan Isailović – Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Csaba Horvath, Przemysław Kocot – Łukasz Hanzel, Mateusz Bartczak, Martins Ekwueme – Dawid Plizga, Kamil Wilczek (46 Amer Osmanagić), Arkadiusz Woźniak (46 Mouhamadou Traore).

Źródło: własne, Zagłębie Lubin SA