Patrycja Kamola w Klubie pod Muzami

404

Już 24 stycznia w Klubie pod Muzami wystąpi Partycja Kamola. Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden podwójny bilet na ten koncert.

Patrycja Kamola ma za sobą ponad 200 koncertów, realizując kilkanaście własnych projektów muzycznych. Brała również udział w sesji nagraniowej wielu wydawnictw muzycznych, a obecnie promuje swoją najnowszą płytę „Nadejdzie lepszy czas”.

– Moja nowa płyta to muzyczna niespodzianka – mówi Patrycja. – Po sukcesie swojej pierwszej solowej płyty „Czekając na miłość”, która otrzymała status „Złotej Płyty” chcę udowodnić, że można być wokalistką i muzykiem uniwersalnym, aby realizować swoje marzenia i się przy tym świetnie bawić. Głównym założeniem tego projektu jest ukazanie moim słuchaczom subtelnych połączeń kilku stylów muzycznych wywodzących się swoimi korzeniami z jazzu i muzyki pop. Jednocześnie, wraz z towarzyszącym mi zespołem, pragnę przenieść słuchaczy w magiczny świat własnych kompozycji i tekstów pisanych przeze mnie pod wpływem emocji. Cieszę się, że piosenki z mojej nowej płyty obecnie szturmem podbijają ponad 30 regionalnych i ogólnopolskich list przebojów, a sam krążek osiąga bardzo wysokie notowania wśród krytyków muzycznych i ma dobre recenzje w specjalistycznej prasie muzycznej – dodaje.

Na scenie lubińskiego Klubu pod Muzami Patrycji Kamoli towarzyszyć będą na gitarze Robert Ściubilecki, gitarze basowej Sławomir Kosmala, instrumentach klawiszowych Andrzej Lamik i na perkusji Marcin Tokarski.

Nowe wydawnictwo Patrycji promują piosenki „Jak drogie są marzenia” i „Nadejdzie lepszy czas”, do których artystka nagrała teledyski.

Koncert odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19. Bilety kosztują 20 zł. W dniu wydarzenia trzeba będzie za nie zapłacić 25 zł.

Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden podwójny bilet na ten koncert. Otrzymała go osoba, która jako pierwsza dodzwoniła się do naszej redakcji w środę (15 stycznia) o godzinie 12.30 pod numer 516 016 166.

Bilet wygrał Tomasz Olczak. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska Centrum Kultury Muza w Lubinie, które funduje zwycięzcy bilety.