Wyciszkiewicz i Miazga Mistrzami Lubina

65

Para Zdzisław Wyciszkiewicz-Franciszek Miazga z SBS "Impas” Lubin została Mistrzem Lubina podczas XIV Turniej Brydża Sportowego Par pod Patronatem Prezydenta Lubina z okazji Święta Niepodległości, który odbył sie w klubie "Pod Muzami" 11 listopada.

W kategorii otwartej turniej zdominowali zawodnicy z Gliwic. Pierwsze miejsce zajęła para Mateusz Mroczkowski-Piotr Ilczuk z Piasta Gliwice, drugie Marek Czerniawski-Józef Grybel z Kolejarza Miłkowice, a trzecie Paweł Małecki-Jarosław Ostrowski (Piast Gliwice). W kategorii pary Mixtowej zwyciężyła para Ewa Malanowska-Krzysztof Dziekański -Politechnika Wrocław

Mistrzami Lubina na rok 2009 została para Zdzisław Wyciszkiewicz-Franciszek Miazga z SBS "Impas” Lubin. Wicemistrzostwo zdobyła para AgnieszkaGrocholska-Paweł Grocholski również z SBS "Impas"Lubin. Trzecie miejsce przypadło parze Wacław Wiśniewski -Lesław Grakowicz.

– Turniej zakończył się pełnym sukcesem sportowo-organizacyjnym. W turnieju wzięło udział 138 zawodników z całej Polski, w tym wielu Arcymistrzów i Mistrzów Krajowych. Warty podkreślenia jest fakt uczestnictwa w turnieju wielu młodych brydżystów oraz wielu kobiet co należy do rzadkości – podsumował Jan Grocholski, główny organizator turnieju.