Wspominają starostę, wpisując się do księgi kondolencyjnej

2680

W Starostwie Powiatowym w Lubinie wystawiona została księga kondolencyjna, do której może wpisać się każdy, kto chciałby wspomnieć zmarłego w ostatnią sobotę starostę Adama Myrdę czy wyrazić swój żal po jego odejściu. Księga będzie dostępna do dnia pogrzebu, czyli do piątku 1 kwietnia.

W księdze pojawiły się już pierwsze wpisy. Starostę powiatu lubińskiego Adama Myrdę wspominają pracownicy Starostwa. Jednak może się tu wpisać każdy. Księga kondolencyjna została wystawiona na pierwszym piętrze w pobliżu sekretariatu. Mieszkańcy mogą umieszczać w niej wpisy w godzinach pracy Starostwa Powiatowego, czyli od 7.30 do 15.30.

Księga będzie dostępna do dnia pogrzebu, do piątku, 1 kwietnia, do godziny 11.

Uroczystości pogrzebowe wraz z mszą świętą rozpoczną się o godzinie 13 w kościele św. Wojciecha. Po eucharystii przejazd na cmentarz Zacisze, gdzie starosta Adam Myrda zostanie pochowany.

0

POWIĄZANE ARTYKUŁY