Za Misiami udany weekend w Tomaszowie Mazowieckim

210

Podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim, wychowankowie Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki ponownie stawali na podium, udowadniając swoją świetną dyspozycję.

W kat.E1 Agatka Kobus wygrała cztery biegi. Młodsze „Misie”, które za rok również będą dalej w tej kategorii zajęły wspaniałe lokaty w wieloboju, łącznie wystartowało w tej rywalizacji aż 64 zawodników z całego kraju. Lubińscy zawodnicy zajęli miejsca: 5 miejsce Liliana Strzyż, 6 miejsce Natasza Kaczor, 10 miejsce Wiktoria Milnikiel, 12 miejsce Michalina Czajkowska,15 miejsce Antonina Ludwicka.

W kat. E1 mężczyzn podczas drugiego dnia zawodów na dystansach: 100 i 300 metrów, srebro i brąz wywalczył Madej Bartosz. Szósty w wieloboju. Ośmioletni Antonii Skoneczny był szesnasty.

W kat.E2 brąz zdobyła Julia Kaczor w wieloboju. Taki sam medal wywalczyła Lena Rudnicka na dystansach 300 metrów, a w wieloboju była czwarta. Na piątym miejscu uplasowała się Amelia Kaczor w wieloboju. Wymienione zawodniczki wygrały sztafetę w kat. E.

W kat.D1 Olimpia Nowak w wieloboju wywalczyła brązowy medal, a Hanna Papis czwarte miejsce. 32 była Oliwka Jarosz.