Wojownicy goju ryu z dobrymi rezultatami

125

Zarówno podczas turnieju w kraju, jak i zagranicą, wojownicy Zbigniewa Dziubka święcą sukcesy w każdej kategorii wiekowej. Za lubinianami kolejne starty, z których przywieźli medale.

Na starcie należy podkreślić występ Szymona Hałys podczas Międzynarodowego Turnieju Karate WKF Arashi Cup w Legnicy. Lubinianin zajął pierwsze miejsce w kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowe 35 kg. Na uwagę zasługuje także jego występ w czeskim turnieju w Usti nad Orlici, gdzie Szymon zajął drugie miejsce w konkurencji kumite młodsi żacy 7-9 lat do 32 kg (8.-7 KYU) i kata młodsi żacy 7-9 lat (8.-7 KYU), natomiast brąz w kata młodsi żacy 7-9 lat.

Bartosz Gabryś, jego starszy kolega podczas Arashi Cup w Legnicy stanął na najniższym stopniu podium w kumite juniorów rocznik 2002. Na wyróżnienie zasługuje za swoją postawę na turnieju Justynka Pieńko, gdyż pierwszy raz startowała na tej rangi imprezie.