Wojownicy Dojo Lubin z trzema medali

253

Za nami II Turniej Opolskiej Ligi Karate. Klub Karate Tradycyjnego Dojo Lubin reprezentowały trzy osoby: Natasza Skwarska, Cyprian Garboś i Hubert Polniak. Młodzi wojownicy wrócili z 3 złotymi medalami.

Swoje konkurencje wygrali Nataszka (kata) i Hubert (kata i kumite). Cyprian przegrał ze zwycięzcą kategorii, zawodnikiem z Czech i tym samym nie stanął na podium.

Ponieważ był to turniej typowo szkoleniowy, Hubert po wygranych w swoich grupach, wystartował również w kumite w brązowych pasach. Przegrał ze zwycięzcą kategorii 3:2- przez wskazanie. Decyzją sędziów, ponownie został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. W zawodach wystartowało 160 zawodników z 15 klubów z Polski i z Czech. – Gratulacje dla całej trójki! Jestem z Was dumna – puentuje Sensei Olga Skwarska.