Wiemy już, co pokazane zostanie w kinie samochodowym

4202

Już jutro drugi pokaz kina samochodowego pod lubińską halą widowiskowo-sportową. Właśnie poznaliśmy repertuar na cały miesiąc.

Kino samochodowe wystartowało w Lubinie w poniedziałek. Teraz filmy z samochodu będzie można oglądać w każdy piątek i sobotę. Seanse zawsze będą dwa – o godzinie 18 wyświetlane będą filmy familijne, a o 21 dla starszych widzów. Wjazd bezpłatny.

W najbliższy piątek, 22 maja, pokazane zostaną produkcje „Mały Książę” oraz „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. Zaś w sobotę, 23 maja, „BFG: Bardzo Fajny Gigant” i „Żywioł. Deepwater Horizon”.

W kolejne piątki i soboty będzie można obejrzeć między innymi: „Atomic Blonde”, „La La Land”, „Mia i biały lew” oraz „Ocalony”. Pełny repertuar publikujemy poniżej.

Kino będzie funkcjonować przez najbliższy miesiąc, ale jeśli będzie zainteresowanie, być może będzie działać do końca wakacji.

Przypomnijmy, wjazd jest bezpłatny, ale ponieważ teren został podzielony na numerowane miejsca, każdy wjeżdżając otrzymuje bilet z numerem swojego sektora, a do tego w prezencie breloczek #Lubin. Ze względów bezpieczeństwa na wjeździe mierzona jest też temperatura.

Samochodowi kinomani wjeżdżając otrzymują też częstotliwość fal radiowych, na których słychać dźwięk filmu, który jest transmitowany.

Filmy można oglądać albo na telebimie znajdującym się na hali RCS – wtedy trzeba wjechać od ulicy Odrodzenia, albo na ekranie ustawionym tuż obok budynku – wjazd od ulicy Kolejowej. W sumie po obu stronach łącznie jest 300 miejsc dla samochodów. Parking jest otwarty już na godzinę przed seansem.

W czasie pokazów filmowych można też coś zjeść. Na terenie kina samochodowego stanęły bowiem food trucki, w których można zamawiać jedzenie na wynos.

Repertuar kina samochodowego:

22 maja (piątek)

godz. 18:00 – „Mały książę”

godz. 21:00 – „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”

23 maja (sobota)

godz. 18:00 – „BFG: Bardzo Fajny Gigant”

godz. 21:00 – „Żywioł. Deepwater Horizon”

29 maja (piątek)

godz. 18:00 – „Rock Dog. Pies ma głos!”

godz. 21:00 – „Atomic Blonde”

30 maja (sobota)

godz. 18:00 – „Szajbus i pingwiny”

godz. 21:00 – „La La Land”

5 czerwca (piątek)

godz. 18:00 – „Był sobie pies”

godz. 21:00 – „Ocalony”

6 czerwca (sobota)

godz. 18:00 – „Gang wiewióra 2”

godz. 21:00 – „John Wick”

12 czerwca (piątek)

godz. 18:00 – „Mia i biały lew”

godz. 21:00 – „Furia”

13 czerwca (sobota)

godz. 18:00 – „Paddington 2”

godz. 21:00 – „Bogowie ulicy”