„Wiadomości Lubińskie” w każdy czwartek

304

Rekordowe, bo warte ponad 48 mln zł, inwestycje drogowe w Lubinie właśnie się rozpoczęły. Miejski krajobraz najbardziej zmieni się u zbiegu ulic Zielonogórskiej i Spacerowej – wysłużony wiadukt zastąpi tu nowoczesne turbinowe rondo ze ścieżką rowerową i aktywnymi przejściami dla pieszych. Więcej na ten temat dowiecie się z najnowszego wydania Wiadomości Lubińskich, które ukażą się już dziś, czyli w czwartek 11 sierpnia.

Ponadto w kolejnym wydaniu najstarszego bezpłatnego tygodnika przeczytacie m.in. o żubrach, które niebawem zamieszkają w lubińskim zoo, o sporym sukcesie 17-latka z Afryki, któremu pomaga muzyk z Lubina, o możliwości darmowego zbadania piersi przez kobiety czy też o nowych atrakcjach w parku Wrocławskim.  

Oprócz tego jak zwykle znajdziecie u nas informacje z powiatu lubińskiego, przegląd policyjnych rejestrów oraz najważniejsze doniesienia sportowe.

„Wiadomości Lubińskie” jak zawsze znajdziecie w stałych punktach kolportażu, w tym sklepach i urzędach oraz przed siedzibą naszej redakcji przy ulicy Odrodzenia 9.

Kolejny numer ukaże się 18 sierpnia.