Ważne zwycięstwo siatkarskich kadetów

30

Po niezwykle dramatycznym spotkaniu na parkiecie Zespołu Szkół Sportowych, kadeci Cuprum Lubin ograli Chełmca Wałbrzych 3:1! Zwycięstwo jeszcze bardziej przybliżyło miedziowych do finału wojewódzkiego.

Dwa pierwsze sety ekipa Daniela Dłużniakiewicza wygrała bez większych problemów, 25:16 i 25:20. Schody zaczęły się w trzeciej części meczu, gdzie tak naprawdę po błędach własnych, zawodnicy Cuprum Lubin obserwowali jak rywale sukcesywnie zdobywają punkt za punkt. Ten set to słaba zagrywka i dość „dziurawy” blok, ale już w czwartym secie wskazówki trenera Dłużniakiewicza spowodowały, że zespół szybko się otrząsnął i wrócił na właściwe tory, wygrywając 25:22 i cały mecz 3:1.

11.kolejka Ligi Kadetów, runda zasadnicza Grupa „B”
Zespół Szkół Sportowych, ul. Sybiraków 11
Cuprum Lubin – TS Chełmiec I Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 (25:16, 25:20, 17:25, 25:22)