Warsztaty przyrodnicze na wakacje. Trwają zapisy

61

Za tydzień ruszy kolejny wakacyjny cykl w lubińskim zoo. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6-10 lat. Wciąż można się zapisać na zajęcia.

To będzie już kolejny „turnus” Letniego Szlaku Badacza Przyrody. Te warsztaty przyrodnicze skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się w godz. 10-12 od poniedziałku do piątku na terenie lubińskiego ogrodu zoologicznego (park Wrocławski). Tym razem warsztaty trwać będą od 3 do 7 sierpnia. Udział, jak zwykle, jest bezpłatny.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 734 170 991. Liczba miejsc ograniczona.

Codziennie dzieci będą miały okazję wcielić się w rolę innego specjalisty: ogrodnika, pszczelarza, opiekuna zwierząt gospodarskich, ornitologa oraz paleontologa.

„Porozmawiamy ze specjalistami w swojej dziedzinie oraz nauczymy się samodzielnie przygotowywać próbki, które poddamy badaniom. Wszystkie obserwacje zanotujemy w Dzienniku Laboratoryjnym Badacza Przyrody” – zachęcają do udziału w zajęciach organizatorzy.

Tegoroczna edycja Letniego Szlaku Badacza Przyrody odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania nosa oraz ust podczas zajęć oraz do zachowania dystansu.