Wakacje na basenie

1131

Żar się leje z nieba, więc każdy szuka ochłody. Dlatego dziś lubiński kompleks basenów zewnętrznych cieszy się sporym zainteresowaniem. A my dla naszych Czytelników mamy niespodziankę – 10 pojedynczych biletów na ten basen!

AKTUALIZACJA. Konkurs zakończony.

Wakacje w pełni, więc kto może korzysta z pogody. Lubińskie baseny zewnętrzne RCS są chętnie odwiedzane zarówno przez najmłodszych, jak i dorosłych. Dziś można tam było spotkać również ekipę TV Regionalnej.pl oraz naszą fotoreporterkę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z basenu, a także do udziału w naszym szybkim konkursie. Mamy 10 biletów wstępu na baseny zewnętrzne w Lubinie. Otrzyma je 10 osób, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji w czwartek, 11 lipca, o godz. 10.00 pod numer 516 016 166.

AKTUALIZACJA. Konkurs zakończony. Bilety na basen wygrali: Marcin Orzepowski, Aleks Kalitowski, Julia Pietrzak, Daniel Ryfa, Mariusz Majchrzak, Magdalena Rogowska, Nadia Kurtyka, Martyna Gregorek, Ewa Jachowicz i Diana Rusnak. Gratulujemy! Bilety można odebrać w naszej redakcji przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6 (były Pałac Ślubów) w godz. 8.30-15.


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.

Fot. BM


POWIĄZANE ARTYKUŁY