W drugiej lidze dobrze się dzieje

16

W ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy I, podopieczni Zygmunta Woźniczki walczyli o ligowe punkty w Oleśnicy. Miedziowi nie sprawili zawodu swojemu szkoleniowcowi i pokonali rywali 36:31.

Wyniki drugoligowego zespołu męskiego szczypiorniaka od samego początku pozytywnie zaskakują lubińskich kibiców. Tym razem 5. kolejce zespół Zygmunta Woźniczki grał na wyjeździe z Pogonią Oleśnica. Już na początku spotkania goście wygrywali 3:0. Do przerwy Zagłębie prowadziło 19:15. W drugiej połowie sytuacja nie uległa zmianie. Faworytem byli podopieczni Zygmunta Woźniczki, którzy ostatecznie zakończyli spotkanie z rezultatem 36:31. – To był bardzo dobry mecz. Każdy z zawodników wniósł coś do gry. Prowadziliśmy do początku do końca spotkania – skomentował wynik Zygmunt Woźniczka, szkoleniowiec miedziowych. Miedziowi po pięciu meczach zajmują trzecią lokatę w lidze.

Zagłębie II Lubin: Kawa, Tadla, Bartosiński – Kowalczyk, Michał Kosmala, Bobrek, Klinger, Załęczny, Pokora, Mateusz Kosmala, Motylewski, Woźniczka, Jurczyk, Trzebowski, Kulesza, Klin.