UKPS Lubin bez punktów

167

Siatkarki z Nowej Soli zupełnie zdominowały podopieczne Przemysława Cedro. Na parkiecie Zespołu Szkół Sportowych UKPS Lubin przegrał 0:3.

Trzecia seria spotkań na zapleczu II ligi kobiet to dla zespołu z Lubina mecz na własnym terenie. UKPS podejmowało UKS „ARES” LO Nową Sól. Rywalki naszych siatkarek w ostatniej konfrontacji uległy 3:0 zespołowi z Oławy. W Lubinie liczyły na odrobienie strat punktowych. Podopieczne Przemysława Cedro również wychodził na parkiet pełne sportowej złości. W 2. kolejce na wyjeździe uległy PIKO Sport Wrocław 3:0.

Mecz 3. kolejki dolnośląskiej III ligi kobiet z początku mógł wydawać się wyrównaną konfrontacją, ale z czasem coraz bardziej goście uciekali wynikiem i wiedli prym na lubińskim parkiecie. Pierwszego seta zawodniczki z Nowej Soli wygrały 15:25. Niestety lubinianki nie zdołały urwać choćby seta i przegrały dwie kolejne części spotkania, a ekipa Roberta Abramczyka zgarnęła komplet 3 punktów.

– Nie zagraliśmy swojej dobrej siatkówki. Sporo błędów po naszej stronie. Dostały szansę gry zawodniczki, które tej okazji mają mniej, między innymi Ala Czekaj. Zobaczyła jak to jest na ligowym parkiecie. Patrycja Woźniak, która wróciła do gry zagrała kilka ładnych obron. Blok i zagrywka. Są elementy, które cieszą, ale w pozostałych głośno powiem, że potrzebna jeszcze praca, praca i jeszcze raz ciężka praca – puentuje Przemysław Cedro, trener UKPS Lubin.