Udany start zawodników TOP TENIS

19

W Głogowie odbyły się mistrzostwa w mini tenisie ziemnym. Na starcie stawiło się ponad 50 zawodników i zawodniczek. Wśród nich nie zabrakło oczywiście reprezentantów lubińskiego klubu TOP TENIS.

W kategorii do lat 6, Ola Grocholska w swoim pierwszym turnieju w życiu zajęła III miejsce, co jest ogromnym sukcesem, gdyż musiała pokonać nie tylko swoje rówieśniczki, ale także stres. Piotr Skowron oraz Miłosz Mrozek, lubińscy 7-latkowie, w turnieju do lat 8 zajęli odpowiednio w swojej grupie III i IV miejsce, a ten pierwszy stoczył niesamowity mecz z kolegą z Polkowic, który minimalnie przegrał 13-15.

W kategorii dziewcząt do lat 8, Martynka Śrutwa zajęła I miejsce nie dając szans swoim starszym koleżankom. W turnieju chłopców do lat 9 wystąpili Marcin Śrutwa oraz Szymon Pączkowski. Marcin zajął IV miejsce po niesamowitym meczu z późniejszym zwycięzcą turnieju, a Szymon w swoim pierwszym w życiu występie zajął V miejsce w grupie co jest dla niego ogromnym sukcesem.

Tydzień wcześniej w Ścięgnach koło Karpacza odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 10. Wziął w nich udział Patryk Danielkiewicz i zajął bardzo dobre miejsce w pierwszej dziesiątce. – Reprezentant TOP TENIS w ostatnim czasie zrobił bardzo duże postępy i możemy być pewni, że ten rok będzie dla niego bardzo dobry pod względem turniejowym – przyznał Damian Jeżak, trener lubinian.

Aktualnie trwają zapisy do grup treningowych. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z tą dyscypliną sportu, klub TOP TENIS zaprasza na zajęcia. Więcej informacji na stronie internetowej: www.toptenis.com.pl