Udane występy karateków

156
Zawodnicy klubu Arashi wzięli udział w XIV GP Śląska Polsko-Czeskiego w Głubczycach. W klasyfikacji generalnej nasz klub uplasował się na 12. miejscu na 20 startujących, zdobywając worek medali. W imprezie rywalizowało w sumie około 260 młodych sportowców.

Łącznie rozegranych zostało około 420 konkurencji. Na najwyższych stopniach podium stanęli: Victor Zabłocki (kumite chłopców U14 pow. 55 kg) oraz Wojciech Kołodziejski (kumite chłopców U16 pow. 70kg).

Srebra wywalczyli: Paweł Grudkowski (kumite chłopców U16 pow. 70 kg), Weronika Gajzler (kumite dziewcząt U12 pow. 40 kg), Wojciech Kołodziejski (kumite chłopców U18 pow. 76 kg), Zuzanna Sobków (kumite dziewcząt U14 do 52 kg) i Lena Krynicka (kumite dziewcząt U18 do 66 kg).

Brązowe krążki zawisły na szyjach: Milan Gajzler (kumite chłopców U18 do 76 kg oraz kumite chłopców U16 pow. 70 kg),  Victor Zabłocki (kumite chłopców U16 do 70kg) oraz Lena Krynicka (kumite dziewcząt U16 do 61kg).