Trzy punkty zostają w domu

211

W meczu 12.kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodziczek podopieczne Elżbiety Szczepaniak pokonały EUCO UKS Dziewiątkę Legnicę-SP 4 Chojnów.

Zawodniczki SMS Zagłębia Lubin na parkiecie Hali Regionalnego Centrum Sportowego już do przerwy wiodły prym, wygrywając 17:12. W drugiej połowie kontynuowały świetną passę, ostatecznie wygrywając 33:26.

W następnej kolejce lubiński zespół czeka wyjazd do Świebodzic, gdzie powalczy o kolejne ligowe punkty z miejscową MKS Victoria Świebodzice – piłka ręczna. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 10.00.

SMS Zagłębie Lubin 33:26(17:12) EUCO UKS Dziewiątka Legnica-SP 4 Chojnów

Skład i bramki: Kraczla Jagoda, Wodelska Nadia – Kocik Aleksandra 10, Tsvirko-Neudakh Jana 6, Biernacka Lena 5, Mrozek Lena 4, Tsvirko-Neudakh Maja 3, Faltyn Oliwia 2, Turała Maja 2, Ekwueme Viktoria 1, Chudek Alicja, Daubigney Sophie, Kubicka Wiktoria i Lorens Maja.