Trzy punkty z Częstochowy

73

Lubińscy siatkarze ograli podopiecznych Michała Bąkiewicza. W Częstochowie, Cuprum Lubin pokonało gospodarzy 3:1.

img_9503

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Częstochowie, siatkarze Gheorghe Cretu bez większych problemów ograli tamtejszy AZS, choć gospodarze zdołali wyrwać lubinianom jednego seta. Pierwszą część spotkania lepiej rozpoczęli miejscowi, ale dzięki Marcusowi Böhme i Robertowi Täht, rywalizacja się wyrównała. Goście w późniejszym czasie grali lepiej i wygrali 25:22. Również drugą część spotkania przyjezdni rozstrzygnęli na własną korzyść. W trzecim secie AZS Częstochowa się nieco otrząsnęła i po zaciętym boju wygrała 28:26. Czwarty set, to szybka rehabilitacja lubinian, którzy zwyciężyli 25:22. Spotkanie znakomitą zagrywką zakończył Łukasz Kaczmarek. Cuprum zwyciężyło 3:1.