Tryumf Ziemi Lubińskiej w Głogowie

46

Szósta seria spotkań III ligi kobiet grupy zachodniej, to dla podopiecznych Janusza Przybyło konfrontacja z sąsiadkami zza miedzy. Lubinianki o punkty walczyły w Głogowie z tamtejszym Chrobrym.

img_8555-copy

Od samego początku ekipa z Lubina prezentowała bardzo dojrzałą piłkę nożną, popełniając mało błędów. W ofensywie LUKS spisywał się na medal, a już w 12. minucie cieszył się z prowadzenia 1:0. Bramkę zdobyła Alicja Gajowczyk. Ciężki trening dał konkretny rezultat w postaci ciągłych ataków na bramkę gospodarzy. W 30. minucie lubinianki po raz drugi uniosły ręce w geście radości. Bramkę na 2:0 zdobyła Weronika Cymbała. Chrobry zdobył co prawda bramkę kontaktową, ale kropkę nad i w postaci trzeciego trafienia dla LUKSU, odnotowała Alicja Gajowczyk i lubinianki zakończyły mecz zwycięstwem 3:1.

Chrobry Głogów 1:3 (1:2) LUKS Ziemia Lubińska Czerniec
Bramki dla Lubina zdobywały: Alicja Gajowczyk 12′ 54′, Weronika Cymbała 30′