Trwa głosowanie. Zwycięzca zdobędzie nagrodę publiczności

1015

Trwa internetowe głosowanie w ramach trzeciego już Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Dziecięce Brzmienie”. Swoje głosy na jedną z 12 grup przedszkolnych, które biorą udział w zabawie, można oddawać do 29 maja. Ta grupa, która zbierze ich najwięcej, otrzyma nagrodę publiczności.

Do udziału w trzeciej edycji wydarzenia zgłosiło się kilkanaście przedszkoli: numer 1, 2, 3, 7, 9, 10, 13, 14, Niepubliczne Słoneczko, Planeta Zdrowia (dwie grupy) oraz w Raszówce. Występy dzieci zostały nagrane i opublikowane na Facebooku Centrum Działań Twórczych. Do 29 maja do godziny 19 trwa głosowanie internautów. Piosenka, która otrzyma najwięcej polubień (lubię to, super), zdobędzie nagrodę publiczności. Głosowanie odbywa się TUTAJ.

Jednocześnie wszystkie utwory ocenia profesjonalne jury. Zwycięzcę Festiwalu poznamy 1 czerwca. Wtedy to na terenie Ogrodu Zoologicznego w Lubinie odbędzie się uroczysta gala wydarzenia.

Na scenie zaprezentuje się wszystkie 12 grup, które biorą udział w zabawie: to w sumie 250 dzieci z terenu powiatu lubińskiego.

Wstęp na galę festiwalu jest bezpłatny. Początek finału o godz. 16.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Działań Twórczych, Powiat Lubiński, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, a partnerami: ZOO Lubin oraz Regionalne Centrum Sportowe.


POWIĄZANE ARTYKUŁY