Tenisiści Top Tenis na fali

144

Podopieczni lubińskiej szkoły tenisa ziemnego Top Tenis, mają za sobą udane występy. Dzieci w kategorii Tenis 10, wzięły udział w Talentiadzie, gdzie zajęły wysokie miejsce, natomiast ich starsza koleżanka Martyna Śrutwa wróciła ze stolicy naszego kraju z dwoma medalami.

Martyna Śrutwa zanotowała świetny występ na ogólnopolskim turnieju w Kozerkach pod Warszawą. W deblu zwyciężyła wraz ze swoją koleżanką Joanną Strzelecką. W turnieju singlowym pokonała bardzo dobre zawodniczki i uległa dopiero w finale. Martyna zasługuje na wielkie gratulacje nie tylko dlatego, że odnotowała kolejny bardzo dobry turniej lecz również dlatego, że rywalizowała z zawodniczkami o dwa lata starszymi, gdyż turniej rozgrywany był do lat 16. W nagrodę została zaproszona na dwudniowe konsultacje do Narodowego Centrum Tenisa które mieści się właśnie w Kozerkach.

Jej młodsze koleżanki i koledzy startowali we Wrocławiu w Talentiadzie 2021. Drużyna Top Tenis zajęła IV miejsce na Dolnym Śląsku. Ekipa z naszego miasta wystąpiła w składzie: Antonina Huzior, Gabriela Stankiewicz, Sasza Chulovska, Anita Tomaszewicz, Kaja Kulpa, Tymek Kujawa oraz Szymon Anioł.