Szkółka MKS Cuprum dla każdego

278

MKS Cuprum Lubin, a więc klub z ponad czterdziestoletnią tradycją łyżwiarską i wrotkarską, zaprasza podczas wakacji na zajęcia szkółki zarówno swoich młodych zawodników, jak i osoby, chcące rozpocząć wspaniałą sportową przygodę.

Sezon startowy to dla młodych podopiecznych MKS Cuprum Lubin rywalizacja podczas Pucharu Polski czy Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. W wakacje klub nie zwalnia tempa. Szykuje obóz sportowy, a do czasu wyjazdu młodzi adepci szkółki trenują wrotkarstwo na obiektach RCS.

– Idziemy za ciosem. Przed tym okresem wakacyjnym ostro trenowaliśmy i nie mogliśmy dopuścić do tego, aby wszystkie dzieci się rozeszły i nie trenowały. Także konsekwentnie prowadzimy nasze zajęcia dalej – mówi Wojciech Baran, trener szkółki MKS Cuprum Lubin.

Dzieci poprzez zabawę przygotowują się także do przyszłych startów. Szkółka MKS Cuprum Lubin zaprasza także nowych pasjonatów tego sportu.

– Zapraszamy na zajęcia we wtorki o godzinie dziesiątej, w czwartki o szesnastej, natomiast w sobotę także o dziesiątej. Każdy może spróbować swoich sił, zarówno te osoby, które już znają rolki, jak i te, które chcą się dopiero nauczyć – mówi Wojciech Baran, trener szkółki MKS Cuprum Lubin.

Szkółka zaprasza w swoje szeregi dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia odbywają się na torze do jazdy szybkiej przy Regionalnym Centrum Sportowym.

Fot. Mariusz Babicz