Święto spędzili na sportowo

134

Z okazji Święta Niepodległości Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował zawody sportowe. Na krytym basenie "Ustronie" odbył się II Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości. Natomiast na kręgielni odbył się cieszący się dużym zainteresowaniem turniej kręglarski.

*PŁYWANIE

Zawodnicy startowali w pięciu kategoriach wiekowych. W zawodach udział wzięło 55 uczniów lubińskich szkół.

3. Tomasz Kasperski

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, karnety wstępu na basen oraz nagrody rzeczowe.

*KRĘGLE

Zawody odbyły się w trzech kategoriach.

W pierwszej kategorii wystąpili chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zwyciężył Piotr Kacprzak z wynikiem 95 pkt. w 20 rzutach, drugie miejsce zajął Radosław Korbel z wynikiem 88 pkt. a trzeci był Grzegorz Wrona, który uzyskał 58 pkt.

W drugiej kategorii wystąpiły panie. Po raz kolejny najlepsza okazała się Janina Śleńska, która uzyskała 358 pkt. w 60 rzutach, druga była Maria Łysak z wynikiem 309 pkt. a trzecie miejsce zajęła Stanisława Ratuszniak z wynikiem 304 pkt.

W trzeciej kategorii wystąpili panowie. Najlepszym okazał się Mariusz Szymański z wynikiem 337 pkt., drugi był Ireneusz Skowronek z wynikiem 335 pkt., trzecie miejsce zajął Tomasz Janus, który uzyskał 333 pkt.

Zawody przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, medale, dyplomy i karnety na kręgielnię.