Świetny występ siatkarskiej Akademii UKPS Lubin

104

Zawodnicy Akademii UKPS Lubin wzięli udział w I Turnieju Eliminacji Wojewódzkich Kinder Joy of moving w kat. dwójek chłopców. Lubinianie wystawili do rywalizacji kilka drużyn.

Miasto Lubin reprezentowało 4 drużyny: dwie drużyny w barwach UKPS Lubin i dwie UKPS SP 12 Lubin. Po dwóch turniejach eliminacyjnych, najlepsza ósemka zagra w finale, gdzie awansują dwie drużyny do rozgrywek krajowych. W sumie 28 drużyn stanęło do rywalizacji.

Nasza najlepsza para UKPS Lubin I zajęła bardzo wysokie 4 miejsce. Na 10 rozegranych spotkań, nasi zawodnicy odnieśli 7 zwycięstw. Nasza drużyna UKPS Lubin II zajęła 22 miejsce, jak na debiut to należą się duże brawa. Dwie ostatnie pozycje dla naszych zespołów z klas siatkarskich. Trzeba zaznaczyć, że występowali pierwszo i drugoklasiści, którzy rywalizowali z 2-3 lata starszymi kolegami. Nabyte doświadczenie, zaprocentuje w kolejnych latach.