Świąteczne lanie Górnika

605

Zawodnicy Górnika Lubin nie będą dobrze wspominali Wielkiej Soboty, ponieważ wysoko przegrali w wyjazdowym meczu z Czarnymi Dziewin 4:0.

Mecz zapowiadał się na dobre widowisko, jednak tego dnia dużo lepiej byli dysponowani gospodarze. Wynik w 34. minucie otworzył niezawodny w tym sezonie Szymon Trawka. Po zmianie stron ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Czarnych i beniaminek coraz śmielej mógł atakować. Kolejne minuty to trafienia Cichuty i Baczmańskiego, które ustaliły wynik spotkania.

Potknięcie Górnika wykorzystał Konfeks Legnica, który swoim zwycięstwem doskoczył punktami do lubinian, jednak podopiecznie Przemysława Cielewicza mają dwa mecze zaległe. Górnik w ten weekend zagra wyjazdowe spotkanie z Płomieniem Radwanice.