Sukces zapaśników w czeskim Hradec Kralowe

119

W Czechach odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Zapasach w Stylu Wolnym. W tej imprezie dwóch zawodników Wiatru Wołów stanęło na najwyższym stopniu podium.

W rywalizacji brali udział zawodnicy z Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski. Wiatr Wołów reprezentowało dwóch zawodników – lubinianin Max Rozpędek w kat.62kg i Kuba Piotrowski w kat.68kg. Poziom turnieju był bardzo wysoki i jak za każdym razem młodzi zapaśnicy spisali się na medal udowadniając, że nie straszne są im żadne zawody i zawsze potrafią stanąć na wysokości zadania. Tak było i tym razem. Obydwoje po efektownych akcjach zdobyli 1 miejsce, tym samym zostając złotymi medalistami międzynarodowego turnieju. Prócz zdobytego złota, za wyjątkowy pokaz sztuki zapaśniczej, Max został po raz kolejny Najlepszym Zawodnikiem Turnieju.