Sukces bilardzistki DSB w Pucharze Polski

66

17 zawodniczek rywalizowało w Poznaniu w Pucharze Polski Kobiet. Była to ostatnia rozgrywka eliminacji, która miała miejsce w klubie Zakręcona Bila Poznań. Najlepsza okazała się bilardzistka DSB Zagłębia Baribal Lubin.

Monika Ząbek okazałą się najlepsza w Poznaniu w Pucharze Polski Kobiet i została samotną liderką rankingu Polski z dorobkiem 70 punktów. Na drugim miejscu ex aequo uplasowały się Bogna Świtała i Izabela Łącka. Zaraz za nimi Ewa Bąk.

W ostatnim turnieju Pucharu Polski, zawodniczka z DSB Zagłębia Baribal Lubin pokonała w finale Izabelę Łącką (Fair Play Jaworzno) 5:3. Na najniższym stopniu podium stanęły: Bogna Świtała (Maximus Bydgoszcz) oraz szesnastoletnia bilardzistka Akademi Bilardowej Rokietnica Julia Tarka.