Srebro dla młodzika w lekkiej atletyce

56

Miguel Walaszkiewicz z „Sokoła” Lubin zajął drugie miejsce na podium w mistrzostwach w lekkiej atletyce we Wrocławiu. W zawodach wzięli udział sportowcy z dwóch województw: dolnośląskiego oraz lubuskiego.

II miejsce: Miguel Walaszkiewicz. Fot. "Sokół" Lubin
II miejsce w skoku w dal: Miguel Walaszkiewicz. Mistrzostwa Makroregionu Dolnosląsko-Lubuskiego Młodzików w Lekkiej Atletyce. Fot. „Sokół” Lubin

We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląsko-Lubuskiego Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięli udział również zawodnicy „Sokoła” Lubin. Najlepszym wśród lubinian okazał się podopieczny trenera Mariusza Knulla, Miguel Walaszkiewicz, który zdobył srebrny medal w skoku w dal.

W tej samej dyscyplinie Piotr Ziemba zajął piąte miejsce. Natomiast na czwartym miejscu uplasowały się zawodniczki sztafety dziewcząt 4×100 – Maja Karasiewicz, Martyna Biegun, Aleksandra Landwójtowicz oraz Nikola Tarnowska.

Z kolei w biegach na 1000 metrów ósme miejsce zajął Tomasz Grzegorzewski oraz dwa dziesiąte miejsca zajęli Eryk Rutkowski za bieg na 600 metrów i Patryk Piejko na odcinku 100 metrów.