Śpiewające dinozaury po raz pierwszy w Lubinie

1148

W niedzielę, 26 września, w parku Wrocławskim odbędzie się zupełnie nowa impreza – „Folkowe Zakończenie Lata – Śpiewające Dinozaury”. Połączenie muzyki ludowej i dinozaurów wydaje się dość nietypowe, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno starsi, jak i młodsi.

Od godziny 14 do 19 na odwiedzających w park Wrocławski czekać będzie mnóstwo atrakcji. Pracownia teatralna Centrum Działań Twórczych przygotuje happening. Będą wystawy rękodzieła, a także koncerty zespołów ludowych. Na scenie wystąpi w sumie 10 grup i to nie tylko z Lubina.

Ponadto w alejkach parkowych będzie można obejrzeć dzieła małych twórców, przygotowane w ramach „Tygodnia z dinozaurem”.

– Zapraszamy też do udziału w akcji – „Świętuj z nami zakończenie lata! Przyjdź przebrany za dinozaura – odbierz nagrodę!” – zachęca dyrektor Centrum Działań Twórczych Anna Wiśniewska.

W zabawie może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Organizatorzy dla osób przebranych za dinozaury przygotowują drobne upominki. 

Impreza przeznaczona jest dla całych rodzin. „Weź rodzinę, bliskich i przyjdź w niedzielę do Parku Wrocławskiego w Lubinie – to najlepszy sposób na zakończenie lata!” – reklamują wydarzenie organizatorzy, czyli Centrum Działań Twórczych w Lubinie, Centrum Edukacji Przyrodniczej, Powiat Lubiński i Regionalne Centrum Sportowe.