Sokoły w zawodach kończących sezon lekkoatletyczny

161

W serii zawodów, zamykających udany sezon startowy 2019 roku, udział wzięli lubińscy  lekkoatleci.

We Wrocławiu rozegrany został „Mityng Powakacyjny”, za start w którym na wyróżnienie zasłużyli: Kacper Szkrapko – II miejsce w skoku w dal (5,95) oraz Julia Góreczna – III miejsce w biegu na 100 metrów (12,93).

We Wrocławiu rozegrane zostały również Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików, w których finałowe miejsca zajęli: Arkadiusz Daniel – VI w biegu na 100 metrów (12,01), Karol Garbaczewski – VII w skoku w dal (5,46) oraz Małgorzata Wróbel – VIII w pchnięciu kulą (8,93). Lubinianie wzięli udział również w „Grand Prix Leszna”: II miejsce w skoku w dal zajęła Emilia Wawrowska (5,58), a III miejsce w biegu na 100 metrów Maja Makarowska (12,92).