SMS I lepszy od SMS II

287

Do spotkania SMS Zagłębie I Lubin z SMS Zagłębie II Lubin doszło w ramach meczu juniorów młodszych. Lepsi okazali się młodzi szczypiorniści pierwszej drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 36:23 (20:10).

SMS Zagłębie II prowadziło do piątej minuty. Wówczas było 3:4. Później rozpędzała się pierwsza drużyna i po kwadransie mieliśmy 10:6. Do przerwy przewaga SMS Zagłębie I wzrosła jeszcze do dziesięciu trafień. W drugiej połowie pierwsza drużyna utrzymywała pewną przewagę.

SMS Zagłębie I Lubin – SMS Zagłębie II Lubin 36:23 (20:10)

SMS Zagłębie I: Grzyb, Pierzchała – Palczewski 3, Mikłasz 3, Barcik 7, Augustynowicz 3, Fabiszewski 5, Fiłon 1, Marzec 1, Swobodziński 1, Kuźniak 4, Czerwiński, Tomasiewicz 2, Marczak 1, Majkczak 5, Kałużny.

SMS Zagłębie II: Guźniczak, Janic – Sroka, Kołodziej 2, Chroniak 8, Czyż 6, Karpisz 4, Walkowiak 1, Meszka 1, Opaliński 1, Kłosowski.