SMK Lubin lepsze od Siechnic

322

Kibice koszykówki z naszego miasta ponownie mogli oglądać SMK Lubin w akcji. W pierwszym meczu w nowym roku, podopieczni Michała Grzesika ograli na własnym parkiecie KKS Siechnice 74:70.

Po krótkiej przerwie lubińskie „Lwy” wróciły do gry w 3 lidze i pokazały, że są w świetnej formie. Na parkiecie RCS przy ul. KEN 17B, SMK podejmowało podopiecznych Adama Omelana. Wyrównane spotkanie w pierwszej kwarcie wygrali gospodarze 25:14. Kolejne dwie odsłony meczu na swoją korzyść minimalnie rozstrzygnęli przyjezdni, a czwarta kwarta zakończyła się remisem 21:21, a w całym meczu lepsi okazali się zawodnicy Michała Grzesika, którzy wygrali 74:70.

Dla SMK rzucali: Damian Szablewski (20), Paweł Macowicz (15), Miłosz Olejniczak (14), Jacek Iłowski (10), Damian Dwornik (5), Jakub Słaby (4), Jędrzej Toś (4), Mateusz Turcza (2).

Dla Siechnic rzucali: Wiktor Marcinkowski (21), Krzysztof Mysłek (13), Damian Oswald (11), Marcin Kolowca (9), Maksymilian Otręba (8), Piotr Kolisko (5), Damian Liuras (3).