Sklepik już jutro

27
W ostatnich dniach na oficjalnej stronie MKS Zagłębie Lubin S.A. pojawiło się szereg informacji na temat sklepiku internetowego klubu. Kibice zadają pytanie dlaczego sklepik jeszcze nie jest aktywny?
 
"Termin uruchomienia sklepiku został przesunięty ze względu na zmianę szaty graficznej strony www. Mieliśmy szereg problemów z dotychczasowym wyglądem strony, dlatego przy okazji uruchomienia sklepiku zadbaliśmy o to, aby kibice nie mieli już problemów z funkcjonalnością naszego serwisu, co wiązało się ze zmianami. Już jutro pojawi się nowa odsłona naszej strony wraz ze sklepikiem. Nasi użytkownicy będą mogli korzystać z serwisu w telefonach i tabletach" – odpowiada rzecznik prasowy MKS Zagłębie Lubin S.A., Łukasz Lemanik.
 
Klub wyszedł z promocją dla swoich fanów – przy zakupie biletu na derbowy mecz z Chrobrym kibic otrzymuje kupon rabatowy 10% do sklepiku on-line. Co w takim razie z promocją? – "Celowo ustawiliśmy datę promocji od 3 do 6 grudnia włącznie, ponieważ braliśmy pod uwagę pewne problemy z uruchomieniem sklepiku. Przy takich przedsięwzięciach często wynika coś niezależnego od nas. W tym momencie przenoszone są DNS strony. Wszystko powinno się zakończyć w dniu jutrzejszym. Promocja rozpoczyna się również jutro od godziny 10 w recepcji Squasha na nowej hali. Każdy kto kupi bilet na niedzielny mecz otrzyma kupon rabatowy w wysokości 10% – komentuje Łukasz Lemanik.
 
Sklepik on-line to nie wszystko co przygotowali pracownicy marketingu Zagłębia Lubin. Już niedługo zostanie uruchomiony stacjonarny sklep z pamiątkami MKS-u – "Sklep stacjonarny będzie otwierany podczas meczów piłki ręcznej na nowej hali RCS. Robimy wszystko, aby sklep był otwarty już w najbliższą niedzielę przy okazji derbów z Chrobrym. Nie chcemy jednak niczego obiecywać, ani wymieniać jakichkolwiek terminów. Jak będziemy na to gotowi to na pewno poinformujemy o tym na oficjalnej stronie – podsumowuje rzecznik prasowy Zagłębia.

POWIĄZANE ARTYKUŁY