„Same plusy” na scenie Muzy

137

Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska i Michał Czernecki pojawią się na scenie widowiskowej Centrum Kultury Muza w spektaklu „Same plusy”. Wciąż można kupić bilety na to przedstawienie.

„Same plusy” to sztuka napisana przez Cezarego Harasimowicza. W tym komediodramacie nie brakuje inteligentnego humoru.

Zuza, grana przez Gabrielę Muskałę, to współczesna polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus. Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące koleżanki z pracy okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet machismo – boss wysupłuje z siebie drobiny empatii i wrażliwości. Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie?

„Same plusy” będzie można obejrzeć w lubińskim Centrum Kultury Muza 7 listopada dwa razy: o godzinie 16 i 19. Bilety kosztują 90 zł.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na stronie ckmuza.eu.