Są na fali

22

Podopieczni Zygmunta Woźniczki i Jarosława Hipnera zanotowali kolejne zwycięstwo na swoim koncie. Tym razem w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn, piłkarze ręczni MKS Zagłębia II Lubin ograli Tęczę Kościan, 35:22 (17:11).

Początek spotkania był dość wyrównany. Później lubinianie znacznie odskoczyli zespołowi z Kościana i do przerwy wygrywali różnicą sześciu trafień. Druga połowa to zupełna dominacja Zagłębia. Podopieczni Zygmunta Woźniczki dość szybko doprowadzili do wyniku 24:14 i do końca meczu narzucali swoje tempo. Ostatecznie lubinianie wygrali 35:22 i po raz kolejny udowodnili, że są bardzo skuteczni.

Zagłębie II Lubin: Kawa – Kowalczyk, Michał Kosmala, Bobrek, Klinger, Janisio, Zarenkiewicz, Siekaniec, Woźniak, Bartosiński, Jurczyk, Trzebowski, Klin, Mateusz Kosmala.