Są jeszcze bilety na czwartkowy występ kabaretu Łowcy.B

51

Już w najbliższy czwartek, 17 września, w lubińskim Centrum Kultury Muza ze swoim najnowszym programem „Jaka to melodia” wystąpi kabaret Łowcy.B. Zostały ostatnie wolne bilety.

Łowcy.B działają na scenie od 2003 roku. Zaliczają się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. To laureaci największych festiwali kabaretowych (Paka, Mulatka, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry), a także wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.

Najnowszy program Łowców. B pod tytułem „Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa – klucze to szyk i elegancja, kino i jego giganci, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie.

Kabaret wystąpi 17 września o godzinie 19 w sali widowiskowej Centrum Kultury Muza. Ci, którzy chcieliby obejrzeć występ, a nie kupili jeszcze biletów, mają szansę. Zostały ostatnie wolne miejsca. Bilety kosztują 50 zł. Szczegóły na stronie www.ckmuza.eu.