Ruszyły zapisy na VII Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych

1580

Samochody, motocykle, motorowery i skutery – ważne, by były zabytkowe i unikatowe. We wrześniu w parku Leśnym odbędzie się siódmy już zlot pojazdów zabytkowych. Zainteresowani udziałem w wydarzeniu mogą już zgłaszać swoje motoryzacyjne cacka.

Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych na stałe wpisał się już w kalendarz imprez organizowanych przez Muzeum Historyczne w Lubinie. Od kilku lat wydarzenie ściąga do parku Leśnego setki pasjonatów motoryzacyjnych perełek. W tym roku Zlot odbędzie się w niedzielę, 8 września.

Organizatorzy zachęcają do zapisów. Im szybciej tym lepiej – do końca czerwca opłaty wpisowej można dokonać w cenie promocyjnej.

Zgłoszenia indywidualne online można wypełnić tutaj.

Rejestracji można dokonać też metodą tradycyjną, a papierowe zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy: zlot.lubin@gmail.com lub dostarczyć do siedziby organizatora Zlotu – Rynek 28, 59-300 Lubin w godzinach działalności jednostki (8-16). Zgłoszenia przyjmowane są do 30 sierpnia. Tegoroczną nowością jest rejestracja uczestników online oraz możliwość rejestracji w imieniu klubu.

Do udziału w zlocie dopuszczone zostaną samochody, motocykle, motorowery i skutery zabytkowe i unikatowe, jak również pojazdy mechaniczne o wartościach kolekcjonerskich i historycznych wyprodukowane do roku 2000. 3. Co ważne, pojazd nie musi posiadać ważnego badania technicznego, ubezpieczenia pojazdu w zakresie OC oraz wyposażenia przewidzianego Kodeksem Drogowym, pod warunkiem, że nie będzie poruszał się samodzielnie po drogach publicznych ani po terenie zlotu, a na imprezę zostanie dostarczony na lawecie.

Uczestnicy zlotu mogą liczyć na ciepły posiłek i pamiątkową koszulkę. Impreza rozpocznie się 8 września o godz. 11 i potrwa do godziny 18. Szczegółowy regulamin zlotu dostępny jest tutaj


POWIĄZANE ARTYKUŁY