Roztańczeni lubinianie na podium we Wrocławiu

191

Podopieczni Patryka Mierzwy po raz kolejny udowodnili, że są we wspaniałej dyspozycji. Tym razem podczas XV GAR Dance Cup, a równocześnie Pucharu Regionów Polski Południowej oraz Grand Prix Polski Młodzieży Starszej, lubinianie w swoich kategoriach zdominowali inne pary z całego kraju.

Hanna Mongiałło i Mikołaj Wójcik (10-11 lat) w kategorii E komb. 6T zajęli pierwsze miejsce i awansowali do kategorii D oraz standard w kategorii D ST 10-11. Ich rówieśnicy z klubu Kinga Nowacka i Marcel Cybul w kategorii E komb. 6T uplasowali się na trzecim miejscu, a w kategorii D ST 10-11 lat, zdobyli drugą lokatę. Para wystąpiła jeszcze w kategorii D LA, gdzie zdobyła drugą lokatę.

Juliusz Radziejewski i Mela Hermanowska 12-13 w standard zajęli drugie miejsce oraz łacina 12-13, gdzie wywalczyli trzecie miejsce awansując tym samym do kategorii C. Aleksandra Chrobak i Michał Bakacz wywalczyli trzecie miejsce w kategorii E 12-13 kom 8 T i awansowali do kategorii D. Sukcesem zakończył się także start Doroty Kowalczuk i Bartosza Jakubiaka w kategorii 14-15 C ST i C LA. W tej pierwszej lubinianie zdobyli złoty medal, natomiast w tej drugiej zajęli trzecie miejsce.