Rozdajemy karnety na mecze. KONKURS ZAKOŃCZONY

840

Trwa sprzedaż karnetów na mecze piłkarek i piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin w ORLEN Superlidze Kobiet i Mężczyzn oraz EHF Champions League w sezonie 2023/2024. Dla naszych Czytelników mamy dwa takie karnety. 

AKTUALIZACJA. KONKURS ZAKOŃCZONY. 

Karnet na sezon 2023/2024 obowiązuje na wszystkie mecze ORLEN Superligi Kobiet, ORLEN Superligi Mężczyzn oraz ORLEN Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn, a także prestiżowe rozgrywki EHF Champions League.

Ceny karnetów na sezon 2023/2024 to: 250 zł na dwie sekcje (normalny), 230 zł* (ulgowy) oraz 1200 zł (VIP – z miejscem w sektorze VIP, cateringiem oraz miejscem parkingowym w parkingu podziemnym). Dzieci do lat 3 wstęp wolny na mecze bez przypisanego miejsca na trybunach.

*- do karnetu ulgowego prawo mają: dzieci do lat 15, uczniowie (gimnazjum, liceum), studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Karnety można kupić w recepcji squash w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28B oraz przez internet: https://kupbilet.rcslubin.pl/

A dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym można taki karnet wygrać. Voucher na niego otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dzisiaj (25 sierpnia) o godz. 14.00 pod numer 516 016 166.

AKTUALIZACJA. KONKURS ZAKOŃCZONY.

Karnety wygrali: Krzysztof Szwiec, Ewelina Leonowicz. Gratulujemy! Nagrody można odebrać w naszej redakcji przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6 w Lubinie.


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.