Rollercoaster w Lubinie

470

W ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zremisowało z Lechią Gdańsk 4:4 Bramki dla lubinian zdobywali Sasa Balić, Filip Starzyński dwie oraz Bartosz Białek.

Pierwsza połowa mogła się podobać kibicom, ponieważ padło aż pięć bramek. Najpierw w czwartej minucie gola dla gości strzelił Buchanelli. W szesnastej minucie po dośrodkowaniu Bashkirova strzelił Balic. Siedem minut później znów na prowadzenie gdańszczan wprowadził Zwoliński z kontrowersyjnego rzutu karnego. W 40 minucie rośnie kontrowersyjnego karnego na bramkę znamienia Filip Starzyński. Przed przerwa wynik na 2:3 ustalił Mihalik.

Druga połowa rozpoczęła się rośnie mocno. Pierw w 56 minucie drugą bramkę zdobył Mihalik, a 3 minuty później na 3:4 strzelił Starzyński. W 83 minucie po zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki wbił Bartosz Białek.

Kolejne spotkanie Zagłębie rozegra 14 marca z Pogonią Szczecin na wyjeździe.