Rok szkolny zakończony. Rusza Akcja Lato 2020

82

Regionalne Centrum Sportowe jak co roku przygotowało szereg bezpłatnych imprez sportowych, turniejów i zawodów dla dzieci i młodzieży w okresie od lipca do końca sierpnia 2020r. Wakacje z RCS rozpoczną zajęcia z Natalią Czerwonką, która 2 lipca o godzinie 12:00 poprowadzi Gry i Zabawy na Wrotkach. Impreza odbędzie się na torze do jazdy szybkiej RCS, punktualnie o godz. 12:00. 

W sumie w okresie od lipca do końca sierpnia RCS Lubin zaplanował aż 27 bezpłatnych imprez w 13 różnych dyscyplinach sportowych, na które zaproszone są dzieci i młodzież z Lubina i okolic. Organizator ma  nadzieję, że zainteresowanie cyklem będzie jak zwykle duże i wszyscy będą się świetnie bawić. 

Program Akcji Lato 2020 z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Do wyboru będzie m.in pływanie, zjazd na „tyrolce”, plażowy turniej piłki ręcznej, gry i zabawy na kręgielni, a także zajęcia z piłki ręcznej poprowadzone przez Kaję Załęczną, czy też nauka strzelania z broni pneumatycznej. Nowością w tym roku są zajęcia Sprawnościowe na Rowerze, które przybrały nową formę.

Każde dziecko, spędzające wakacje w mieście, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z RCS. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności, a przede wszystkim są świetną alternatywą dla komputera, okazją do poprawy kondycji fizycznej czy nawiązania nowych przyjaźni.

2 lipca 2020 – czwartek godz. 12:00 – Gry i Zabawy na Wrotkach z Natalią Czerwonką: dzieci i młodzież,  RCS – tor do jazdy szybkiej, ul. Odrodzenia 28b

6 lipca 2020 – poniedziałek godz. 10:00 – Poniedziałek na Basenie – Nauka Pływania i Zabawy: dzieci i młodzież, Basen Ustronie

7 lipca 2020 – wtorek godz. 11:00 – Gry i Zabawy z Piłką Nożną: dzieci i młodzież, RCS – Stadion

8 lipca 2020 – czwartek godz. 11:00 – Sprawnościowe Zajęcia Rowerowe: dzieci i młodzież, RCS – Stadion