„Ród smoka 2” na ekranach Heliosa! Gigantyczne kolejki po bilety

73

W sobotni poranek, 15 czerwca, przed kinami sieci Helios w całej Polsce ustawiły się tłumy fanów, którzy przybyli po darmowe wejściówki na premierę pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka”.

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety, wystarczyło dokonać rejestracji na dedykowanej stronie w terminie od 3 czerwca godz. 12 do 14 czerwca do godziny 11.59, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu.

– „Ród Smoka” to mój ulubiony serial i nie mogłam przegapić okazji aby zobaczyć najnowszy odcinek na wielkim ekranie – powiedziała Anna, jedna z co najmniej kilkudziesięciu osób czekających na uruchomienie kas o godzinie 10.

– Jestem tu już od dziewiątej, ale warto było wstać w sobotę tak wcześnie. W poniedziałek czekają na nas wielkie emocje, tego nie można było przegapić! – cieszy się Krystian, który ma już swoje bilety.

Trzeba przyznać, że pracownicy kina Helios w Lubinie mieli pełne ręce pracy, starając się sprawnie obsłużyć napływające tłumy. Pomimo długich kolejek, atmosfera była bardzo pozytywna!

– Jesteśmy zachwyceni ogromnym zainteresowaniem naszą akcją – powiedziała Barbara Bonk, dyrektor kina Helios w Lubinie. – Fani „Rodu Smoka” pokazali, jak bardzo kochają ten serial, a my cieszymy się, że możemy zaoferować im tak wyjątkowe doświadczenie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka” będzie miał premierę na wielkim ekranie w poniedziałek, 17 czerwca, o godzinie 20. Tylko w kinach Helios!


POWIĄZANE ARTYKUŁY