Rezerwy Medyka za silne dla Ziemi Lubińskiej

287

Podopieczne Zbigniewa Rączki w ramach 16 serii spotkań podejmowały na bocznym boisku Stali Chocianów ekipę Medyka II Konin. Zespół Ziemi Lubińskiej zamknięty na własnej połowie przez rywalki, nie był w stanie zdobyć choć jednej bramki. LUKS przegrał 0:5.

Pierwsza bramka dla gości wpadła w 7. minucie. Ekipa Medyka II Konin grała wysokim pressingiem skutecznie cofając zespół Ziemi Lubińskiej pod własne pole karne ciągłymi atakami na bramkę Agaty Gaweł. Ekipa gospodyń próbowała zaskoczyć rywalki rozgrywając piłkę skrzydłami i długimi podaniami, niestety szwankowała komunikacja i skuteczność. Lubinianki ostatecznie musiały uznać wyższość swoich przeciwniczek i przegrały 0:5. Cieszy fakt powrotów kontuzjowanych zawodnicze jak Paulina Dul.

W ramach 17 serii spotkań, ekipa Ziemi Lubińskiej zmierzy się na wyjeździe z drugim zespołem Śląska Wrocław. Spotkanie przewidziano na 25 kwietnia na godzinę 17.00.