Remis z Mistrzem Polski

293

W niedzielę w ramach 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin podejmowało mistrza kraju Lecha Poznań. Spotkanie ligowe zakończyło się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Lech miał większe posiadanie piłki, jednak to zawodnicy Zagłębia częściej atakowali bramkę rywali. Idealną okazję miał Martin Doleżal, jednak jego strzał głową w ostatniej chwili sprawował nad poprzeczką bramkarz Kolejorza.

Po zmianie stron Zagłębie Lubin w 58 minucie spotkania za sprawą Łukasza Łakomego wyszło na prowadzenie w tym spotkaniu. Na odpowiedź mistrza Polski nie musieliśmy długo czekać. W 65 minucie Kacper Bieszczad złapał za nogę Amarala, a sędzia Frankowski wskazał na wapno. Jedynastke na bramkę zamienił Ishak.

Do 90 minuty oba zespoły miały swoje okazje do prowadzenia, jednak spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Kolejne spotkanie Zagłębia w PKO BP Ekstraklasie już w piątek o 18 w Legnicy.