Remis po wymianie ciosów

200

Druga drużyna „Miedziowych” zremisowała w niedzielne południe z Wisłą Puławy 3:3. Mecz obfitował w wiele emocji, zwrotów akcji i bramek.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy w 12. minucie za sprawą Łukasza Wiecha pokonali golkipera Zagłębia. Jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli lubinianie przepiękną bramką z dystansu, strzeloną przez Kacpra Terleckiego.

Ponownie na prowadzenie Wisła wyszła w 60. minucie po bramce Przemysława Skałeckiego, jednak długo ich radość nie trwała. Cheikhou Dieng wszedł na boisko w 61. minucie i już po chwili cieszył się ze swojej pierwszej bramki w tym meczu, dającej „Miedziowym” po raz kolejny remis. Puławianie nie chcieli pozostać dłużni i w 66. minucie Bieszczad skapitulował po raz trzeci w tym spotkaniu. Zagłębie od razu rzuciło się do odrabiania strat i w 72. minucie Dieng po raz kolejny doprowadził do wyrównania i jednocześnie ustalił wynik spotkania na 3:3.

Rezerwy Zagłębia Lubin po tym spotkaniu zajmują piętnastą pozycję w tabeli z dorobkiem 23. punktów i cały czas walczą o pozostanie w eWinner 2 lidze.

KGHM Zagłębie II: 1. Kacper Bieszczad – 2. Kamil Sochań, 3. Kacper Lepczyński, 4. Damian Oko (61, 13. Milan Posmyk) – 7. Arkadiusz Woźniak, 6. Jakub Kolan (81, 14. Paweł Kruszelnicki), 8. Kacper Terlecki, 10. Patryk Kusztal, 5. Michał Bogacz – 9. Rafał Adamski, 11. Kacper Masiak (61, 16. Cheikhou Dieng).

Wisła: 1. Błażej Sapielak – 27. Dominik Cheba, 5. Wojciech Błyszko, 18. Łukasz Wiech (82, 3. Robert Majewski), 77. Bartosz Bernard – 80. Dominik Banach (63, 91. Mateusz Klichowicz), 17. Marcin Ryszka (64, 42. Maciej Kona), 74. Przemysław Skałecki (77, 97. Dawid Retlewski), 7. Krystian Puton, 28. Kamil Kargulewicz (82, 30. Mateusz Kaczmarek) – 87. Adrian Paluchowski.