Psy i koty poszukują właścicieli

1842

Julek, Misiek, Ciapek i inne znajdy czekają na nowy, kochający dom.  Poza nimi jest jeszcze wiele psów i kotów, którym można pomóc. Wystarczy odrobina miłości i pełna miska. 

Julek bardzo potrzebuje nowego domu. Jest młody, energiczny i kocha człowieka, musi być jedynakiem.

Misiek to powsinoga. Pies bardzo inteligentny i świetny stróż. Potrzebuje opiekuna, który razem z nim będzie wychodzić na spacery, a nie puszczać samopas. Musi być jedynakiem, chyba że się zakocha.

Ciapek przebył uraz łapki i porusza się w specyficzny sposób, ale wciąż uwielbia spacery. Lubi ludzi i inne zwierzęta. Potrzebuje domu, w którym będzie mógł spędzić czas do końca swoich dni.

Lila to młoda suczka, która bez problemu nawiązuje relacje z ludźmi i innymi zwierzętami.

Leon prawdopodobnie został wyrzucony na jednej z wiosek. Próbował tam znaleźć sobie nowy dom na własną łapę, ale nikt nie chciał go przygarnąć. Trafił do nas i chcemy mu w tym pomóc – mówią opiekunowie fundacji Centaur Lubin.

Artek – inteligentny duży, piękny, z poczuciem hierarchii w stadzie. Potrzebuje właściciela o odpowiednim doświadczeniu, który będzie potrafił go zrozumieć. Przebywa w fundacji tak długo, że kończy się czas dany przez urząd na adopcję i pies będzie musiał wyjechać do schroniska.

Karolek to pies w typie Husky. Jest energiczny i ma bardzo sympatyczny charakter. Być może ktoś poznaje jego właściciela? Jeśli nikt się nie zgłosi fundacja będzie musiała go oddać do adopcji.

Wielki psiak o wielkim sercu. Bardzo posłuszny, idealny jako pies stróżujący.

Fundacja szuka właściciela tego psa, gdyż jest zaczipowany i miał na sobie kolczatkę. Jeśli ktoś go poznaje, prosimy o kontakt.

Poszukiwany jest także właściciel przesympatycznego kociaka. Jeśli nikt się nie zgłosi to zwierzak będzie szukać nowego domu.

Bardzo nieufny, wrażliwy i niepewny siebie. Potrzebuje odpowiedzialnego i cierpliwego domu bez dzieci.

Loka potrzebuje aktywnego właściciela, u którego będzie mogła się spełniać. Do tej pory niestety nie miała okazji.

Kocięta szukają domów – do wyboru, do koloru.

Sabcia to już staruszka, ale o wielkim sercu. Mimo problemów ze stawami, liczymy na to, że się jej znaleźć nowy dom.

Jeśli ktoś chciałby przygarnąć któregoś ze zwierzaków lub odebrać swojego pupila, powinien zadzwonić pod numer 695 031 515.

Uwaga – weterynarz nie odpowiada na SMS-y. Psy nie zostaną oddane do budy i na łańcuch!

Wszystkie te zwierzaki trafią do schroniska, jeżeli w porę nie znajdą się ludzie, którzy zechcą je przygarnąć.