Przyjaciele ze Stuwiekowego lasu w kinach

66

Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy oraz Tygrysek – wyruszają do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa. Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” to słodka niczym miodek propozycja, która roztopi serca wszystkich widzów – od zera do 100 lat. Od dzisiaj, 17 sierpnia, można go obejrzeć również w lubińskim kinie Helios.

Urzekający film „Krzysiu, gdzie jesteś” wyreżyserował nominowany do Złotego Globu Marc Forster („Marzyciel”) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego („Złote wyjście”) oraz nominowanej do Oscara Allison Schroeder („Ukryte działania”), a także opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda.

Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali Renée Wolfe i Jeremy Johns.

W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor („Fargo”) jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell („Agentka Carter”) jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka Madeline.

Bilety na premierowe seanse filmu w lubińskim kinie Helios są już dostępne w sprzedaży: www.helios.pl/krzysiugdziejestes.


POWIĄZANE ARTYKUŁY